Super spolupráca HOPIN a Rukie appka

apríl 19, 2017

Slovenská taxi aplikácia HOPIN a aplikácia Rukie, ktorá združuje šikovných remeselníkov, vstupujú do vzájomnej spolupráce. Tá je výhodná predovšetkým pre používateľov oboch aplikácií. Každý náš zákazník, ktorý si stiahne a vyskúša aplikáciu Rukie, získa atraktívny benefit.

Sme radi, že môžeme podporiť rozbeh skvelej slovenskej aplikácie a priniesť tak formu spolupráce, ktorú navyše oceníte aj vy, naši zákazníci. V HOPINe vieme, že naštartovať dobrý nápad a získať zákazníkov je náročné, no nie nemožné, a preto sme sa rozhodli aplikácii Rukie pomôcť. Veríme, že aplikácia Rukie bude osožná pre každého jedného z vás, ktorý sa rozhodne ju vyskúšať. My v HOPINe sme ju už vyskúšali a vrelo ju odporúčame.

Rukie je slovenská aplikácia, ktorá zákazníkom sprostredkováva šikovných remeselníkov a naopak. Aplikácia tak slúži ako digitálne prostredie, ktoré združuje dopyt a ponuku v oblasti remeselnej práce a služieb. Podobne ako HOPIN TAXI teda spája zákazníkov s poskytovateľmi služby a dbá o to, aby bola zaručená najvyššia kvalita a spokojnosť.

Aktuálne v aplikácii Rukie nájdeš 19 remesiel a 11 rôznych služieb. Potrebuješ elektrikára? Vďaka Rukie ich máš hneď viac ako 1 400 k dispozícii na pár klikov. Pokazila sa ti práčka? Rukie vie spojiť zákazníkov už aj s kvalitnými servisnými technikmi pre značky Whirlpol, Indesit, Bauknecht, Ariston či Hotpoint.

Spolupráca slovenských aplikácií štartuje od začiatku apríla a zákazníci HOPIN TAXI budú o akcii informovaní aj priamo v aplikácii.

Ako na to:

  1. Spusti aplikáciu HOPIN TAXI a objednaj si taxík
  2. Počas jazdy ti vyskočí pop-up okno o Rukie a preklikneš sa na jej inštaláciu
    (aplikácie je dostupná pre iOS a Android)
  3. Registruj sa v aplikácii Rukie a potvrď registračný e-mail. My vás ťa odmeníme za inštaláciu darčekom.

Ponuka platí až do odvolania, a to v Bratislave a v Košiciach. Benefity za aktiváciu partnerskej aplikácie Rukie sa môžu časom variovať – reklamné predmety, kredit na jazdu s HOPINom, vecné darčeky a iné.

Uži si jazdu s HOPINom.

via GIPHY